Lekarze Myślenice

lek. med. Katarzyna Kapuścińska

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5
32-400 Myślenice

Jeszcze żaden inny lekarz radiolog nie poświecił mi tyle czasu podczas jednej wizyty. Opis schorzenia jak z Wikipedii, wytłumaczone wszystkie sprawy w prosty i fachowy sposób. Najlepsza diagnoza to ze mogę jeździć rowerem. Polecam !!! 
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Anna Wiechczyńska

Centrum Stomatologiczne Myślenice
ulica Ogrodowa 1 A
32-400 Myślenice

Złote rączki, delikatne. Gdyby każdy stomatolog tak leczył, nikt nie bał się by się przychodzić do dentysty. Dziękuję.

mgr Paulina Burtan-Krzak

Logopeda

Gabinet Terapii Logopedycznej
Myślenice ul. Słowackiego 40a
32-400 Myślenice

Serdecznie polecam zajęcia u pani Pauliny, ponieważ prowadzone są w ciekawy sposób, w bardzo miłej atmosferze. Pani Paulina ma rewelacyjne podejście do dzieci, jest miła i przede wszystkim jej praca daje niesamowite rezultaty. Bardzo serdecznie polecam.

lekarz Anna Górnik

Słowackiego 44
32-400 Myślenice

Pani Doktor była pediatrą mojej dorosłej już córki. Zawsze kompetentna, życzliwa, zaangażowana, bezpośrednia i sympatyczna. Pomogła nam przejść przez wiele ciężkich chwil, stale wzmacniając moją wiarę, że będzie dobrze. Jestem Doktor Górnikowej ogromnie wdzięczna za opiekę nad córką. To świetna lekarka i wspaniały człowiek.

lekarz Rafał Idzikowski

32-400 Myślenice

Fantastyczny lekarz, miły, kompetenty i uprzejmy. Świetne podejście do małego jak i starszego pacjenta. Cierpliwość i skuteczność stawianej diagnozy

lekarz Jakub Stępniewski

32-400 Myślenice

Dziękuję dr Jakubowi Stępniewskiemu za poświęcony czas, profesjonalizm i kompleksową opiekę na oddziale w szpitalu. Wspaniały lekarz. Anna Kołodziej
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Katarzyna Wojtyczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej STOMATOLOGIA II
ADAMA MICKIEWICZA 5.
32-400 Myślenice

Jeszcze nie spotkałam tak sympatycznego lekarza. Pani dr pomimo młodego wieku pełna profesjonalizmu doświadczenia i podejścia do pacjenta. Jest zaangażowanym i oddanym lekarzem. Jako lekarz i jako człowiek wykazuje duże zainteresowanie stanem przebiegu choroby u pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Agata W

lekarz Maciej Leśniak

32-400 Myślenice

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą u Pana doktora. Bardzo dokładny, poświęcił mi dużo czasu i życzyłabym sobie żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta i jego problemów zdrowotnych.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Małgorzata Bała

ul. 3 Maja 14c
32-400 Myślenice

Pani doktor Małgorzata bardzo kompetenta, pełen profesjonalizm i dokładność.Szczerze polecam .Przyjmuje także w Słopnicach.

lek. med. Krystyna Kiszka

ulica Dąbrowskiego 62a
32-400 Myślenice

Ciężko jest znaleźć tak dobrych lekarzy jaką zdecydowanie jest Pani Krystyna Kiszka. Bardzo kompetentna, zaangażowana i uprzejma osoba. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. med. Monika Curyło

Psychiatra dziecięcy

Prywatna Praktyka Lekarska
ul.Orkana 9
Myślenice

Super specjalista. Pani doktor trafiła w punkt z leczeniem naszego dziecka z nadpobudliwością i adhd. To pomogło odbudować samoocenę naszego syna który teraz nawet sam z siebie bierze ksiażkę do ręki i ma chęć się starać. Wcześniej to były nerwy, łzy i nasza bezradność. Dzięki tej pomocy odzyskaliśmy nasze dziecko.

lekarz Anna Rutkowska

Psychiatra

marsz. Piłsudskiego 15 lok. 9
32-400 Myślenice

Dziękuję za spotkanie, choć krótkie, ale konkretne - dalsze leczenie byo i jest nadal. Wdzięczny pacjent po ps

lekarz Adam Wojton

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5
32-400 Myślenice

Bardzo skrupulatny, doświadczony lekarz. Charakteryzuje go kompleksowe podejście i dokładność. Uważnie słucha pacjenta.

dr n. med. Marek Sosnowski

Chirurgia Jednego Dnia Oko-Med
ul.Drogowców 6
Myślenice

Mój tata trafił na Pana Doktora na dyżurze na Ceglanej w Katowicach w piątek 22 kwietnia, 2022r. Od dwóch lat boryka się z ciągłymi, nawracającymi zapaleniami oka, jest już na skraju załamania.. Co wizytę inny lekarz, inne krople, maści antybiotyki. Tym razem trafił na dr Sosnowskiego i został potraktowany z szacunkiem, zaangażowaniem. (Wysłuchał, poświęcił dużo czasu - co w przypadku starszych osób jest również bardzo ważne) Pan Doktor po wywiadzie ...

lekarz Jan Domagała

PEMED s.c. - Hospicjum domowe dla dzieci
ulica Rzemieślnicza 7
32-400 Myślenice

Bardzo polecam Pana doktora.Jest profesjonalistą ale też ciepłym człowiekiem. Leczę się u Pana doktora kilka lat i jeszcze się nie zawiodłam.

lekarz Agata Gałązka

32-400 Myślenice

Dziekuje Pani doktor Agacie za uratowanie mojego życia... W ostatnim momencie trafiłam do szpitala w Suchej Beskidzkiej,gdzie po 10 dniach błąkania się od lekarza do lekarza nikt nie umiał postawić diagnozy. Z zapaleniem mózgu i rdzenia kręgowego trafiłam w ręce Pani doktor i dzięki Bogu teraz mogę cieszyć się życiem... !! Pani doktor jest aniołem nie człowiekiem. Jest osobą bardzo uprzejmą i zaangażowaną w leczenie pacjenta... Z czystym sumieniem mogę ...
Opinia dodana przez: Kinga
fachowy specjalista. godny polecenia. wytłumaczy daną jesdnostkę chorobową. miły, uprzejmy. żarty wyszukane
Opinia dodana przez: ada

lekarz Mariusz Micał

Myślenice

Odradzam i jeszcze raz odradzam..... Pojawiłam się u Pana dr. pół roku temu z objawami plamienia... Pan doktor zrobił mi Usg i powiedział że wszystko jest w porządku. Pomimo że poinformowałam że staramy się z mężem o dziecko i podczas stosunku czuje ból, nie zlecił mi żadnych badań. Za miesiąc pojawiłam się z gorszymi dolegliwościami... Bolał mnie brzuch, miałam silną miesiączkę, plamienia i dalej ból przy stosunku... Pan Micał w ...
Opinia dodana przez: Linda

Krzysztof Karkosz

Przedsiębiorstwo "Polsignal" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mickiewicza 9
32-400 Myślenice

Pan doktor to dobry, przemiły człowiek, a przy tym kompetentny lekarz. Doktor uważnie mnie wysłuchał, przeprowadził odpowiedni wywiad. Rozmowa z doktorem była konkretna, przeprowadzona w atmosferze spokoju, pełna profesjonalizmu. Wizytę oceniam na w pełni fachową, doktor wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości oraz dał wskazówki dalszego planowanego leczenia. Za co jestem bardzo wdzięczna. Oby więcej takich lekarzy. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: md

lekarz Jacek Pucz

32-400 Myślenice

Lekarz z ogromną wiedzą , doświadczeniem i zaangażowaniem. Świetny chirurg . Pełen profesjonalizm , a także życzliwość.